Odboje portowe

Ochrona nabrzeża dzięki odbojnicom portowym

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości odbojnic praca w portach staje się o wiele bardziej bezpieczna i wydajna.

Porty przypominają złożone organizmy albo dobrze funkcjonujące mechanizmy, w których każda drobna część jest istotna. Jednym z ważniejszych aspektów związanych z pracą portów jest bezpieczeństwo, zarówno wpływających do nich statków oraz łodzi, jak i ludzi pracujących przy ich obsłudze. Dlatego też posiadamy w ofercie różnego rodzaju odbojnice portowe, doskonale sprawdzające się w każdych warunkach. Takie czynniki jak niekorzystna pogoda czy wzmożony ruch statków mogą przyczynić się do powstania szkód albo nawet doprowadzić do wypadków. Nasze odbojnice portowe sprawiają, że ryzyko podczas pracy w porcie zostaje zredukowane do minimum.

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są w Europie Zachodniej, co umożliwia nam dokładny nadzór nad całym procesem produkcyjnym. Posiadają także wymagane przez Unię Europejską certyfikaty oraz gwarancję producenta. Dostępne w ofercie odbojnice portowe odlewamy w formach. Oznacza to, że nasze produkty nie ulegną deformacji ani w procesie produkcji, ani później w trakcie użytkowania. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z zamówionych u nas odbojnic portowych. Zlecenia standardowe realizujemy od ręki, bez konieczności wielotygodniowego czekania. W przypadku gdy potrzebują Państwo produktów na zamówienie o nietypowych wymiarach, robimy co w naszej mocy, aby wykonać powierzone zadanie rzetelnie, precyzyjnie i w możliwie najkrótszym czasie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy port jest inny, więc dostosowujemy proponowane rozwiązania do istniejących warunków. Nasze doświadczenie pozwala nam zmierzyć się nawet z wyjątkowo skomplikowanymi zleceniami. Oferowane przez nas odboje portowe produkowane są z gumy, poliuretanu, PCV oraz EPDM. Wszystkie używane w procesie produkcyjnym surowce także wytwarzane są na terenie Europy.

Jednym z największych zagrożeń podczas pracy w porcie jest możliwość zderzenia się statku z nabrzeżem. Właśnie dlatego tak ważna jest obecność odbojnic portowych zamontowanych we właściwych miejscach. Tylko wysokiej jakości produkty są w stanie zapewnić odpowiedni stopień bezpieczeństwa. Produkowane przez nas odboje charakteryzują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i działanie rozmaitych czynników zewnętrznych.

W portach bardzo często używane są odbojnice portowe V-kształtne (Łukowe). Gwarantują one doskonałą ochronę ścian nabrzeży przed uszkodzeniami. W naszej ofercie znajdują się odbojnice V-kształtne w różnych rozmiarach. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać je wyłącznie z gumy lub dodać płytę UHMWPE. Istnieje także możliwość wyprodukowania odbojnic portowych V-kształtnych, na których końcach znajdą się stalowe płyty wzmacniające konstrukcję.

Z kolei odbojnice o przekroju w kształcie litery D spotkać można na molach czy pomostach, a także w halach produkcyjnych, magazynach oraz na parkingach. Stosuje się je także na łodziach pilotowych i rybackich oraz na holownikach czy pontonach. Łatwo je zamontować i doskonale sprawdzają się jako ochrona statków oraz doków. Wszystkie odbojnice portowe wykańczamy według życzeń klientów. Dokładamy starań, abyście byli Państwo zadowoleni ze współpracy, dlatego też jesteśmy w stanie wykonać odbojnice o określonym przekroju, aby bez problemu można je było dopasować do kształtu powierzchni, na której zostaną zamontowane.

Odbojnice portowe

Roli odbojnic portowych nie da się przecenić. Wszędzie tam, gdzie narażone może być ludzkie życie, należy stosować profesjonalne rozwiązania. Warto też mieć na uwadze, że wpływające do portu statki nierzadko przewożą wartościowe i kosztowne towary. Stosowanie wysokiej jakości odbojnic pozwala na zabezpieczenie zarówno infrastruktury portu, jak i przebywających tam jednostek pływających przed kosztownymi w naprawie uszkodzeniami. Dzięki naszym odbojnicom klienci są w stanie stworzyć bezpieczną atmosferę pracy, co z pewnością przełoży się na zwiększoną wydajność. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie aby sprostać Państwa oczekiwaniom - oferując wysokiej jakości produkty oraz proponując najlepsze możliwe rozwiązania. Wszystkie odbojnice w naszym asortymencie spełniają europejskie normy, co poświadczają odpowiednie certyfikaty. Posiadamy rozwiązania w rozmaitych przedziałach cenowych, więc z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Ponadto stale poszerzamy ofertę o nowe produkty.

Nasze odbojnice znakomicie zabezpieczają zarówno elementy portu, takie jak nabrzeża czy doki, a także statki oraz łodzie, które się w nim znajdują. Wykonane z najlepszych materiałów, amortyzują energię zderzenia i ochraniają kadłuby przed zarysowaniem lub poważniejszym uszkodzeniem. Decydując się na współpracę z nami, wybieracie Państwo sprawdzonego europejskiego producenta, oferującego wysokiej jakości produkty w dobrej cenie. Jesteśmy otwarci na uwagi oraz propozycje naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

Skontaktuj się z nami