O nas

W Wild Strawberry stawiamy przede wszystkim na jak najwyższą jakość – zarówno obsługi jak i naszych produktów.

Specjalizujemy się w dystrybucji wyrobów polimerowych.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju odbojnice morskie – poczynając od odbojnic w kształcie litery D, przez odbojnice cylindryczne, aż po odbojnice rampowe. Odbojnice wykonujemy z różnych materiałów w zależności od potrzeb Klienta. Oferujemy:

- odbojnice gumowe i epdm – odporne na warunki atmosferyczne i wodę morską.

- odbojnice PCV znajdujące zastosowanie na jachtach i łodziach

- odbojnice poliuretanowe – potrzebne wszędzie tam, gdzie liczy się niska waga i wysoka wytrzymałość.

Aby zapewnić jak najwyższą jakość naszych produktów, wszystkie odbojnice pozyskujemy wyłącznie na terenie Europy Zachodniej od sprawdzonych producentów.

Mamy bogate doświadczenie we współpracy z przemysłem – nasze odbojnice z powodzeniem są stosowane w portach, na statkach i łodziach oraz budynkach przemysłowych (rampy przeładunkowe, magazyny, hale produkcyjne). Naszą wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielimy się z naszymi Klientami, aby zapewnić optymalne rozwiązania dla ich potrzeb.

Bezpośrednia współpraca z wieloma certyfikowanymi fabrykami zaowocowała poszerzeniem naszego asortymentu. Dzięki temu możemy kompleksowo zaopatrywać naszych Klientów w rozwiązania dla przemysłu nie tylko w dziedzinie odbojnic ale także strefy BHP i utrzymania ruchu, bezpiecznych nawierzchni i posadzek olejoodpornych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem na stronie www.wsltd.eu

Skontaktuj się z nami